"M jak miłość" odcinek 1472. Powrót Anety! Olek pocieszy się w ramionach byłej partnerki? [CO SIĘ WYDARZY]

Aneta wraca do "M jak miłość"! W 1472. odcinku serialu kobieta pojawi się w mieszkaniu Olka. Czego będzie chciała od byłego partnera? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1472. w poniedziałek, 25.11.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Olek (Maurycy Popiel) zostawił Anetę (Ilona Janyst) dla Agi (Ina Sobala), a Kryńska postanowiła usunąć się z życia Chodakowskiego i opuściła Warszawę. Teraz jednak coś skłoni ją do powrotu. Co to będzie?

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Jakub znajdzie ciało Darii! Pozna też prawdę o Arturze?Zobacz więcej

W 1472. odcinku serialu "M jak miłość" Aneta dowie się od kolegi, że Olek desperacko szuka pracy za granicą. Kryńska zawsze wierzyła w to, że Chodakowski może zrobić wielką karierę, dlatego też postanowi wrócić do Warszawy, aby powstrzymać go przed pochopnym wyjazdem.

Gdy Olek wróci do domu po dyżurze w szpitalu, w kuchni będzie na niego czekać Aneta. Kobieta będzie przygotowywać dla niego śniadanie i zapyta go, dlaczego zamierza uciec z kraju. Chodakowski nie będzie chciał wyznać prawdy o śmierci Artura (Tomasz Ciachorowski) i zacznie szukać wymówek.

Julka flirtuje z Wernerem na oczach Pawła. Umówi się z nim na randkę?Zobacz więcej

Aneta zapewni go jednak, że nie da się spławić i nie pozwoli, aby popełnił największy błąd w swoim życiu. Zacznie jeszcze bardziej go naciskać. W końcu Olek postanowi uciszyć ją namiętnym pocałunkiem. Chwilę później para wyląduje razem w łóżku!

Czy Olek i Aneta znów będą razem? A może powrót kobiety zwiastuje kłopoty? Tego dowiemy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×