"M jak miłość" odcinek 1473. Asia zerwie z Leszkiem! Krajewski i tak będzie o nią walczył? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1473. odcinku "M jak miłość" Leszek zrobi wszystko, by odzyskać Asię. Ona jednak podejmie decyzję - postanowi skończyć ten związek! To na pewno koniec? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1473. we wtorek, 26.11.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Wkrótce Asia (Barbara Kurdej-Szatan) przeżyje prawdziwy cios - dowie się, że jej ukochany, Leszek (Sławomir Uniatowski), cały czas ją okłamywał i będzie miał dziecko ze swoją byłą (Agnieszka Judycka)! Chodakowska będzie załamana i po kłótni z Krajewskim wyjedzie z Wojtkiem (Feliks Matecki) do siedliska.

Ślub Kisielowej i Roberta! Kochanka Żaka przerwie uroczystość?!Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Jednak Leszek szybko odkryje, gdzie się ukryli i przyjedzie do Grabiny. Dopiero wtedy opowie Asi całą historię, a nawet da w siedlisku mały koncert, by przypodobać się ukochanej. Ona w końcu zgodzi się wrócić z nim do Warszawy. Jednak w 1473. odcinku "M jak miłość" Krajewski odbierze powtórzone wyniki badań DNA, które potwierdzą jego ojcostwo i od razu powie o tym Asi. Przy okazji zapewni ją, że nie wyprze się dziecka, ale to ona będzie dla niego najważniejsza.

Na te słowa Chodakowska nagle stwierdzi, że nie mogą być razem, bo nie chce budować szczęścia na cudzej krzywdzie. Jednak Leszek nie przyjmie tego do wiadomości i zapowie, że będzie walczył o tę miłość! Czy sytuację zmieni pojawienie się Michała (Paweł Deląg)?

Powrót Michała! Pisarz wyrzuci Leszka ze swojego domu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×