"M jak miłość" odcinek 1473. Powrót Michała! Pisarz wyrzuci Leszka ze swojego domu? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1473. odcinku "M jak miłość" Michał niespodziewanie wróci do Warszawy. Gdy dowie się, co Leszek zrobił Asi, postanowi natychmiast wyrzucić go z domu! Zapunktuje tym u Chodakowskiej? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1473. we wtorek, 26.11.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Niestety związek Asi (Barbara Kurdej-Szatan) i Leszka (Sławomir Uniatowski) przejdzie wkrótce poważny kryzys. Kiedy Chodakowska dowie się, że Nina (Agnieszka Judycka) będzie miała dziecko z jej ukochanym, będzie załamana i postanowi zastanowić się nad przyszłością tej relacji.

Asia ucieknie przed Leszkiem! Nie wybaczy mu kłamstwa?Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Nie ułatwi jej tego Michał (Paweł Deląg), który niespodziewanie w 1473. odcinku "M jak miłość" wróci do Warszawy! Na początku zgodzi się, by Leszek mieszkał w jego domu, ale wszystko zmieni rozmowa z Wojtkiem (Feliks Matecki). Chłopiec wyzna przyjacielowi, że podsłuchał rozmowę dorosłych i wie, że Leszek będzie miał dziecko z inną, co bardzo zraniło jego matkę. Wtedy pisarz postanowi wprost zapytać Asię, czy jest szczęśliwa, zapewniając, że jest gotowy się wycofać.

Po jej reakcji Michał zrozumie, że Chodakowska przeżywa zawód miłosny. Postanowi od razu przystąpić do działania i wyrzuci Leszka z domu! Czy teraz zacznie się walka o serce Asi? Kto ją wygra?

Iza znowu spotka się z ciotką Artura! W końcu dowie się, że Skalski nie żyje?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×