"M jak miłość" odcinek 1475. Ciąża Niny jest zagrożona! Leszek jej pomoże czy ją zostawi? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1475. odcinku "M jak miłość" Nina oznajmi Leszkowi, że jej ciąża jest zagrożona! Czy Krajewski stanie na wysokości zadania i jej pomoże? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1475. we wtorek, 3.12.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Leszek (Sławomir Uniatowski) nie za bardzo ucieszył się z faktu, że będzie ojcem. Wszystko dlatego że matką jego dziecka jest Nina (Agnieszka Judycka), a on jest zakochany w Asi (Barbara Kurdej-Szatan). Dlatego od razu zapowiedział byłej ukochanej, że będzie angażował się w opiekę nad dzieckiem, ale nigdy do niej nie wróci!

Powrót Michała! Pisarz wyrzuci Leszka ze swojego domu?Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Wkrótce będzie miał okazję się wykazać, bo w 1475. odcinku "M jak miłość" zapłakana i spanikowana Nina niespodziewanie go odwiedzi i wyzna, że jej ciąża jest poważnie zagrożona! Krajewski od razu zawiezie ją do szpitala i poczeka z nią na wyniki badań. Nina będzie zachwycona, że ten tak się nią zajął, ale nie będzie wiedziała, że tak naprawdę Leszek cały czas myśli o Asi...

Nowa kobieta w życiu Marcina! Iza z zazdrości odwoła ślub?Zobacz więcej

Jak dalej potoczą się losy tej trójki? Czy Nina urodzi zdrowe dziecko i Leszek jej pomoże? A może wciąż będzie walczył o Asię? Odpowiedzi na te pytania poznamy w kolejnych odcinkach "M jak miłość"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×