"M jak miłość" odcinek 1476. Łukasz wyjedzie do Gruzji na poszukiwanie Katii! Jednak ją kocha? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1476. odcinku serialu "M jak miłość" Łukasz postanowi wyjechać z Polski i odszukać Katię! Czy pozna prawdę o miejscu pobytu ukochanej? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1476. w poniedziałek, 9.12.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Łukasz (Jakub Józefowicz) na wieść o ciąży Katii (Joanna Jarmołowicz) zachował się jak dzieciak. Najpierw chciał namówić partnerkę do aborcji, a później zaczął migać się od odpowiedzialności. Czy młody mężczyzna pójdzie w końcu po rozum do głowy?

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Olek uwolni się od szantażysty?! Uratuje życie żony Olewicza!Zobacz więcej

Wszystko wskazuje na to, że tak! Zacznie szukać Katii i postanowi zrobić wszystko, aby się z nią pogodzić. W 1476. odcinku serialu "M jak miłość" Wojciechowski przyjdzie do Otara (David Gamtsemlidze). Będzie chciał dowiedzieć się, gdzie dokładnie mieszka teraz matka jego dziecka.

Gruzin będzie jednak nieprzejednany i naśle na chłopaka straż miejską. Z opresji wyciągnie go jednak Aga (Ina Sobala), która powie funkcjonariuszom, że nic poważnego się nie stało. Dziewczynie będzie żal Łukasza i będzie chciała mu powiedzieć, że Katia mieszka obecnie w łodzi.

Aneta zaszantażuje Olka! Milczenie w zamian za... ślub!Zobacz więcej

Julka (Joanna Kuberska) nie pozwoli jej jednak wyjawić Łukaszowi prawdy. Załamany chłopak postanowi poszukać pomocy u matki. Poprosi Martę (Dominika Ostałowska), aby pożyczyła mu pieniądze. Będzie chciał wyjechać do Gruzji, aby znaleźć swoją ukochaną. Matka postanowi dać mu potrzebną kwotę.

Czy Łukasz pozna prawdę? A może wyjedzie do Gruzji na próżno? Tego dowiemy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×