"M jak miłość" odcinek 1479. Iza pozna prawdę o śmierci Artura! Będzie wściekła na Marcina i Olka? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1479. odcinku serialu "M jak miłość" Iza w końcu dowie się o śmierci Artura! Kto zdradzi jej sekret Olka? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1479. we wtorek, 17.12.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Iza (Adriana Kalska) w dalszym ciągu nie wie, że jej prześladowca nie żyje! Olek (Maurycy Popiel) i Marcin (Mikołaj Roznerski) nie chcą wyjawić jej prawdy, ponieważ boją się konsekwencji prawnych, jakie może nieść za sobą czyn Chodakowskiego. Czy ktoś będzie bardziej rozmowny?

Janek znów pocałuje Sonię! Jednak nie chce odzyskać Uli?Zobacz więcej

W 1479, odcinku serialu "M jak miłość" Iza spotka się z Anetą (Ilona Janyst). W trakcie rozmowy Kryńska wyjawi jej prawdę, mimo że wcześniej obiecała Olkowi pełną dyskrecję! Kobieta wprost powie przerażonej Izie, że nie ma już się czego bać, bo kwestia Artura została definitywnie rozwiązana.

Iza nie będzie mogła uwierzyć w to, co słyszy! Przecież Karski (Krzysztof Kwiatkowski) zapewniał ją, że Artur najprawdopodobniej uciekł za granicę. Widząc zaskoczenie narzeczonej Marcina, Aneta postanowi wyjawić jej całą prawdę o śmierci Artura i o późniejszym szantażu.

Nina straci dziecko! Jak zareaguje na to Leszek?Zobacz więcej

Lewińska w końcu będzie mogła odetchnąć z ulgą. Będzie jednak bardzo zawiedziona, że Marcin cały czas trzymał to przez nią w sekrecie. Że patrzył na jej cierpienia i mimo to nie ujawnił prawdy. Czy przestanie ufać narzeczonemu?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×