"M jak miłość" odcinek 1481. Dramat Pawła! Julka na jego oczach pocałuje Wernera! [CO SIĘ WYDARZY]

W 1481. odcinku serialu "M jak miłość" Paweł będzie świadkiem miłosnych igraszek Julki i Wernera! Jak zareaguje na taki widok? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1481. w poniedziałek, 30.12.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Paweł (Rafał Mroczek) nie mógł zdecydować się na poważne deklaracje i ostatecznie stracił Julkę (Joanna Kuberska). Próby pozbierania się po kolejnym miłosnym niepowodzeniu nie idą mu zbyt dobrze.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Agata postawi Adamowi twarde warunki! Prawnik zgodzi się na poważny związek?Zobacz więcej

W 1481. odcinku serialu "M jak miłość" Julka będzie siedziała w bistro w towarzystwie Wernera. (Jacek Kopczyński) Gdy zobaczy, że Zduński się na nią patrzy, postanowi przytulić się do prawnika i pocałuje go! Wspólnik Andrzeja (Krystian Wieczorek) szybko zorientuje się, co jest grane:

- Sukces! Wszystko widział... Dość długo patrzył. Wiesz, zastanawiam się skąd ostatnio u mnie tak dobra passa - przyciągam same piękne kobiety? - zagai do Julki.
- No wiesz, jesteś fajnym facetem... - zacznie kręcić dziewczyna.
*- Nie wątpię. Każdy ma swoją piętę Achillesową, a moją jest próżność i łatwo to wykorzystać...Dziękuję ci Julka, otworzyłaś mi oczy. Bardzo mi pomogłaś!

Dla Pawła pocałunek Julki i Adama będzie ogromnym ciosem! Zacznie myśleć, że już nigdy nie uda mu się odnaleźć prawdziwej miłości! Czy załamany mężczyzna zrobi coś głupiego? Przekonamy się już wkrótce!

Paweł zacznie całować Kingę! Z zazdrości zniszczy rodzinę brata?!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×