"M jak miłość" odcinek 1481. Marta pomoże Łukaszowi w znalezieniu Katii! Przekona Otara, by powiedział prawdę? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1481. odcinku "M jak miłość" Łukasz zwierzy się matce, że nie znalazł Katii w Gruzji. Wojciechowska postanowi mu pomóc i odwiedzi Otara. Dowie się, gdzie jest Katia? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1481. w poniedziałek, 30.12.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Łukasz (Jakub Józefowicz), który nie wie, że Katia (Joanna Jarmołowicz) ukrywa się w Łodzi, postanowił szukać jej w Gruzji. Niestety nawet wtedy nikt nie wyjawił mu prawdy i Wojciechowski wróci z niczym.

Jakub domyśli się, że Artur został zamordowany?! Wyciągnie to od Marcina?Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W 1481. odcinku "M jak miłość" Łukasz zwierzy się ze wszystkiego matce, która wyjdzie ze szpitala - Byłem wszędzie w jej rodzinnej miejscowości... Odszukałem jej przyjaciół, dalszą rodzinę... Ale Katii tam nie ma. Ktoś sprzedał mi niezłą bajeczkę - powie z goryczą. Wtedy Marta (Dominika Ostałowska) postanowi sama wyjaśnić sprawę. Odwiedzi Otara (David Gamstemlidze), ale on będzie bardzo negatywnie nastawiony do Łukasza i nie będzie chciał wyjawić miejsca pobytu córki. Wojciechowska tak szybko się nie podda.

- Ta sytuacja ich kompletnie przerosła. Jeśli Łukasz popełnił jakiś błąd, to teraz bardzo tego żałuje. Każdy zasługuje na drugą szansę... - powie.

Czy Otar w końcu uwierzy, że Łukasz chce dobrze i powie, gdzie jest Katia?

Paweł i Kamil zniszczą ślub Magdy i Andrzeja?! Co zrobią? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×