"M jak miłość" odcinek 1481. Werner domyśli się, że Dagmara go oszukuje! Teraz mafia go dopadnie? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1481. odcinku "M jak miłość" Werner w końcu domyśli się, że Dagmara wcale nie jest nim zauroczona, tylko działa na czyjeś zlecenie! Co zrobi dziewczyna po odkryciu prawdy? Teraz mafia dopadnie Adama? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1481. w poniedziałek, 30.12.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Wernerowi (Jacek Kopczyński) bardzo imponuje fakt, że tak młoda i piękna dziewczyna jak Damara (Karolina Charkiewicz) się nim zainteresowała. Cały czas nie ma pojęcia, że ta nic do niego nie czuje, tylko została wynajęta przez mafię...

Marta pomoże Łukaszowi w znalezieniu Katii! Przekona Otara, by powiedział prawdę?Zobacz więcej

Prawda wyjdzie na jaw w 1481. odcinku "M jak miłość". Werner zauważy, że mimo iż zajmuje się obecnie bardzo niebezpieczną sprawą, to mafia zostawiła go w spokoju. Niedługo później wpadnie "przypadkowo" na Dagmarę i da mu to do pomyślenia. Szczególnie, że akurat wtedy zorientuje się, że Julka (Joanna Kuberska) podrywa go po to, by zrobić na złość Pawłowi (Rafał Mroczek), a zachowanie Dagmary będzie bardzo podobne... Uzna, że to wielkie oszustwo!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W końcu Werner postawi sprawę jasno - zapyta dziewczynę wprost, dlaczego go oszukuje i kto jej to zlecił! Ona nie odpowie mu na to pytanie, tylko... ucieknie! Czy teraz jak Adam poznał prawdę, to mafia rozprawi się z nim w inny sposób?

Asia dowie się o śmierci dziecka Niny! Znowu zbliży się do Leszka?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×