"M jak miłość" odcinek 1482. Artur prześladuje Izę nawet po śmierci! Zostawi przerażający prezent? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1482. odcinku serialu "M jak miłość" Iza zacznie myśleć, że Artur będzie ją prześladował nawet zza grobu! Co przerazi narzeczoną Marcina? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1482. w poniedziałek, 6.01.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Wydawało się, że po śmierci Artura (Tomasz Ciachorowski) koszmar Izy (Adriana Kalska) definitywnie się zakończy! Psychopata pozostawił jednak na jej psychice trwały ślad, który nie tak łatwo będzie wymazać...

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Niepokojące odkrycie Izy! Ciotka Artura zna już prawdę o jego śmierci?Zobacz więcej

W 1482. odcinku serialu "M jak miłość" Iza usłyszy dzwonek do drzwi. Gdy je otworzy, zobaczy kuriera, który będzie trzymał w rękach ogromny bukiet białych róż! - Artur... Boże... - szepnie Iza, której przypomną się kwiaty, które zawsze dostawała od Skalskiego.

Marcin (Mikołaj Roznerski) od razu zauważy, że stało się coś złego! Podejdzie do drzwi, odbierze kwiaty od kuriera i od razu wyrzuci je do śmieci. Później okaże się, że adresatką bukietu była Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska), a nadawcą Krajewski (Grzegorz Wons).

Pijany Olek zaatakuje Krajewskiego! Nie znosi kochanka matki?Zobacz więcej

Matka Chodakowskich przeprosi Izę za stres, który wiązał się z niefortunnym prezentem. - Nie, to ja przepraszam... Nie powinnam tak histerycznie reagować. Zwłaszcza przy dzieciach - odpowie jej Iza. Czy kiedyś wyleczy się ze strachu przed Arturem?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×