"M jak miłość" odcinek 1482. Niepokojące odkrycie Izy! Ciotka Artura zna już prawdę o jego śmierci? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1482. odcinku serialu "M jak miłość" Iza odbierze telefon od ciotki Artura. Czego się od niej dowie? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1482. w poniedziałek, 6.01.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Coraz więcej osób wie już, że Artur (Tomasz Ciachorowski) nie żyje. Informacja o jego śmierci nie dotarła jednak jeszcze ani do policji, ani do rodziny psychopaty. Jak długo jeszcze uda się zachować to w tajemnicy?

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Aneta wyśle Izę na terapię! Musi odciągnąć ją od psychtropów!Zobacz więcej

W 1482. odcinku serialu "M jak miłość" z Izą (Adriana Kalska) skontaktuje się ciotka Artura, która podzieli się z nią niepokojącymi informacjami. Okaże się, że kobieta skontaktowała się z wróżką, która przekazała jej niepokojąco trafną przepowiednię.

To dzięki niej uspokoiłam się, wyciszyłam... Jest jeszcze jedna sprawa, o której chcę ci powiedzieć. Pani Wiola już wcześniej wspominała, że Artur nie żyje. Ale wczoraj rozłożyła karty i zobaczyła, że Artur został zabity, a jego ciało zakopane!

Narzeczona Marcina (Mikołaj Roznerski) zrobi wszystko, aby nie zdradzić przed kobietą, że zna całą prawdę o śmierci psychopaty. W środku będzie jednak całkowicie przerażona! Czy prawda już wkrótce wyjdzie na jaw?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×