"M jak miłość" odcinek 1482. Pijany Olek zaatakuje Krajewskiego! Nie znosi kochanka matki? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1482. odcinku serialu "M jak miłość" kompletnie pijany Olek weźmie się za przesłuchiwanie Roberta Krajewskiego, nowego partnera jego matki. Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1482. w poniedziałek, 6.01.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska), matka braci Chodakowskich, związała się z Krajewskim (Grzegorz Wons), ojcem Leszka (Sławek Uniatowski). Synom kobiety nie do końca podoba się nowy partner kobiety i już wkrótce wyraźnie dadzą o tym znać!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Marcin zdradzi Izę?! Sekretarka chce wyciągnąć go na randkę!Zobacz więcej

W 1482. odcinku serialu "M jak miłość" kompletnie pijany Olek (Maurycy Popiel) pojawi się na spotkaniu z Robertem i Aleksandrą. Postanowi urządzić mężczyźnie przesłuchanie. - Jakie pan ma plany względem naszej mamy? - zapyta.

Matka spróbuje go powstrzymać, ale on nie da za wygraną. - Ale, że co? Pytanie jest jak najbardziej na miejscu… - krzyknie. Krajewski spróbuje robić dobrą minę do złej gry i obróci całą sytuację w żart. - Plan jest taki, że zjemy tu kolację, a potem może przejdziemy się na spacer... I wtedy już pewnie będzie wypadało się pożegnać!

Krajewski jest oszustem?! Marcin może trafić przez niego za kratkiZobacz więcej

Taka odpowiedź jednak nie usatysfakcjonuje pijanego lekarza. - A tak bardziej... długofalowo? - dopyta. Robert powoli zacznie tracić cierpliwość. - A może pan określić, jaki mniej więcej zakres czasu pana interesuje? Wtedy będę się mógł ustosunkować bardziej precyzyjnie... - mruknie do Olka.

Aleksandra spali się ze wstydu. Czy bezmyślne zachowanie jej syna przekreśli jej szanse na nowy związek? Przekonamy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×