"M jak miłość" odcinek 1483. Adam i Agata wezmą ślub?! Tak zechce los! [CO SIĘ WYDARZY]

W 1483. odcinku "M jak miłość" los spłata figla Adamowi i Agacie! Siostra Artura złapie bukiet panny młodej, co oznacza, że to ona następne weźmie ślub! Co na to Werner? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1483. we wtorek, 7.01.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Werner (Jacek Kopczyński) niespodziewanie zainteresował się Agatą (Katarzyna Kwiatkowska). Kiedy siostra Artura (Robert Moskwa) oznajmiła, że nie chce, by ich związek był tylko zabawą, prawnik nie przestraszył się, tylko zgodził się na jej warunki!

Pechowy ślub Magdy i Andrzeja pełen niespodzianek. Zobacz zdjęcia z uroczystości na Deszczowej! Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Choć Agata wcale nie miała na myśli ślubu, to jednak wkrótce los zakpi sobie z zakochanych! W 1483. odcinku "M jak miłość" wybiorą się razem na ślub Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek). Gdy panna młoda zgodnie ze zwyczajem rzuci swój ślubny bukiet, złapie go właśnie Agata! To znaczy, że to ona będzie następna, więc wszyscy wymownie spojrzą na Wernera, który lekko spanikuje. - Nie no, Adam, spokojnie... Tylko nie zemdlej! - zażartuje Agata.

Jednak gdy wszyscy goście zaczną domagać się ich pocałunku, Adam z chęcią podejmie się tego zadania. Czy ta para rzeczywiście weźmie kiedyś ślub?

Mafia zajmie się Wernerem! W jaki sposób zmuszą go do współpracy?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×