"M jak miłość" odcinek 1484. Szczere wyznanie zakochanej Soni! Boi się, że Janek znów ją skrzywdzi? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1484. odcinku serialu "M jak miłość" Sonia i Janek umówią się na randkę w teatrze! Policjantka nie będzie jednak pewna, czy chce dać Morawskiemu jeszcze jedną szansę. Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1484. w poniedziałek, 13.01.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Janek (Tomas Kollarik) znów zbliży się do Soni (Barbara Wypych)! Czy policjantka będzie w stanie zaufać Morawskiemu po tym, jak ją niegdyś porzucił? Czy taki związek na ma rację bytu?

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Jest szansa na uratowanie małżeństwa Uli i Bartka? Terapia im pomoże!Zobacz więcej

W 1484. odcinku serialu "M jak miłość" Sobańska (Ewa Kasprzyk) w dalszym ciągu będzie próbowała zeswatać syna z koleżanką z pracy. Kobieta w podzięce za opiekę nad jej mieszkaniem wręczy im podwójne zaproszenie do teatru! Janek będzie bardzo zadowolony z tego, że znów pójdzie z Sonią na randkę.

Krewna Kisielowej (Małgorzata Rożniatowska) będzie jednak miała sporo wątpliwości. Postanowi szczerze wyznać Jankowi, co ją dręczy. Wyjawi ukochanemu, że jest w nim bardzo zakochana, ale w głębi duszy boi się, że może się znów sparzyć. Co usłyszy w odpowiedzi? Przekonamy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Iza (gość)

    A może czas aby trochę oomieszac Janek powinien walczy co Ule i Ukkanoiwinna rozstać się z Bartkiem. Nie kóz ebyc że każde małżeństwo ma być happy cza soikazac życie

    24.12.2019 20:30

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×