"M jak miłość" odcinek 1486. Ostatnie słowa Niny wstrząsną Leszkiem! Czy zdoła uratować jej życie? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1486. odcinku serialu "M jak miłość" tuż przed próbą samobójczą Nina wyśle do Leszka swoje ostatnie słowa. Co przekaże mu zraniona kobieta? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1486. w poniedziałek, 20.01.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Nina (Agnieszka Judycka) straciła dziecko i nie może liczyć na miłość Leszka (Sławek Uniatowski). Kobieta znajdzie się w całkowitej rozsypce... Do czego się posunie?

Nina popełni samobójstwo?! Leszek doprowadzi ją do załamania!Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W 1486. odcinku serialu "M jak miłość" Nina i Leszek mocno się pokłócą. Wściekły Krajewski powie jej, że nigdy nie będą razem i zostawi ją samą w mieszkaniu. Po takim ciosie załamana kobieta już nie będzie potrafiła się pozbierać i postanowi targnąć się na swoje życie! Zanim jednak połknie całe opakowanie tabletek, wyśle Leszkowi pożegnalnego SMSa:

Masz rację, nikogo nie można zmusić do miłości. Bardzo się boję tego, co chcę zrobić, ale nie mam innego wyjścia. Nie mogę żyć bez ciebie. Nie obwiniaj się... I wybacz mi, zapomnij o tym, co złe. Nie będę wam już przeszkadzać.

Gdy Krajewski odczyta wiadomość, od razu zadzwoni pod numer 112 i wezwie pomoc! Czy uda mu się uratować życie Niny? Odpowiedź na to pytanie znajdziemy w nowych odcinkach "M jak miłość"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×