"M jak miłość" odcinek 1488. Magda w końcu wyzdrowieje? Lekarz będzie miał dla niej dobre wieści! [CO SIĘ WYDARZY]

W 1488. odcinku serialu "M jak miłość" Magda będzie musiała przejść kolejne badania kardiologiczne. Czy jej serce w końcu zacznie pracować prawidłowo? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1488. w poniedziałek, 27.01.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Magda (Anna Mucha) od wielu lat cierpi na poważną wadę serca. Przed każdą wizytą u kardiologa bardzo się stresuje, ponieważ boi się, że jej życie może się nagle zakończyć. Jak sobie z tym poradzi?

Kamil nie odpuści sobie Magdy! Spróbuje poderwać mężatkę?Zobacz więcej

W 1488. odcinku serialu "M jak miłość" zwierzy się Kamilowi (Marcin Bosak), że jest kłębkiem nerwów przed kolejną wizytą u lekarza. Chwile potem odbierze telefon z przychodni. Recepcjonistka przekaże jej, że jej lekarz musi pilnie wyjechać. Może ją jednak przyjąć przed podróżą, jeśli dotrze do gabinetu w ciągu godziny.

Budzyńska będzie zaskoczona takim obrotem spraw, lecz ostatecznie zgodzi się na nowy termin. Kardiolog zleci jej wszystkie podstawowe badania i bardzo szybko przeanalizuje ich wyniki. Tym razem będzie mógł przekazać Magdzie dobre wieści. Jej serce pracuje prawidłowo.

To Kamil odkryje, kto zabił Artura? Zacznie interesować się sprawą!Zobacz więcej

Uradowana kobieta postanowi od razu podzielić się tymi informacjami z Andrzejem (Krystian Wieczorek)! - Wyniki jasno wskazują, że moje serce bije mocno, równo... Mam nadzieję, że dla ciebie będzie biło jeszcze bardzo długo! - powie mężowi, pokazując mu wydruki ze szpitala!

Czy teraz Magda będzie mogła w spokoju cieszyć się zdrowiem i miłością męża? Miejmy nadzieję, że tak!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×