"M jak miłość" odcinek 1488. Paweł zostanie zupełnie sam! Basia też go opuści? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1488. odcinku "M jak miłość" Paweł zorientuje się, że po wyjeździe Julki został sam i nie radzi sobie z tym. Nie pomoże mu to, że Basia wróci do Polski, bo ona również będzie miała swoje kłopoty... Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1488. w poniedziałek, 27.01.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Najbliższe odcinki nie będą najlepsze dla Pawła (Rafał Mroczek). Po pocałowaniu Kingi (Katarzyna Cichopek) nie będzie potrafił odbudować relacji z bratową, a Julka (Joanna Kuberska) - jego była ukochana - wyjedzie z Warszawy...

Julka ostatecznie pożegna się z Pawłem! Co się z nią stanie?Zobacz więcej

W 1488. odcinku "M jak miłość" Zduński poczuje się naprawdę samotnie i nie będzie mógł pogodzić się z odejściem Kryszakówny. Na szczęście do Polski wróci Basia (Gabriela Raczyńska), ale dziewczyna szybko pożałuje, że wyjechała. Nie ucieszy się nawet na widok Pawła, bo wciąż będzie myśleć o Damianie (Oliver Proctor) i Ani (Gabriela Świerczyńska).

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W końcu nastolatka spotka się z przyjaciółmi, a oni wyznają jej, że są razem! Basia wybiegnie z bistro i zacznie płakać. Taką załamaną znajdzie ją Paweł. Żeby ją pocieszyć, zwierzy jej się z tego, że nie radzi sobie po rozstaniu z Julką i nie jest jedyna, która ma na swoim koncie sercowe niepowodzenia.

Czy przygnębiona Basia postanowi wrócić do matki i Paweł znów zostanie sam?

Kamil nie odpuści sobie Magdy! Spróbuje poderwać mężatkę?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×