"M jak miłość" odcinek 1489. Krajewski pokaże swoje prawdziwe oblicze! Poniży Aleksandrę publicznie! [CO SIĘ WYDARZY]

Po tym jak Marcin zorientuje się, że Krajewski może być oszustem i Aleksandra z nim zerwie, ten pokaże swoje prawdziwe oblicze! W 1488. odcinku "M jak miłość" Robert spotka się z Chodakowską, ale nie będzie dla niej miły jak wcześniej... Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1489. we wtorek, 28.01.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Krajewski (Grzegorz Wons) dał się poznać jako bezwzględny biznesmen, ale w towarzystwie Aleksandry (Małgorzata Pieczyńska) zawsze był miły i szarmancki. Wszystko się zmieni, gdy Chodakowska z nim zerwie...

Aleksandra zerwie z Krajewskim! Potwierdzi się, że jest oszustem? Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Kiedy Marcin (Mikołaj Roznerski) odkryje, że jego szef może być oszustem, ostrzeże przed nim matkę. Ona od razu powie Robertowi, że nic z tego nie będzie, choć tak naprawdę wcale jej to nie uszczęśliwi. W 1488. odcinku "M jak miłość" Krajewskiemu uda się jednak namówić ją na kolejne spotkanie w bistro "Za Rogiem". Przyniesie kwiaty i będzie bardzo miły, do momentu gdy zrozumie, że nic nie osiągnie. Wtedy zdenerwuje się i pokaże prawdziwe oblicze! - Ty myślisz, że w twoim wieku i w twojej sytuacji zdarzy ci się jakaś lepsza przyszłość? - zapyta bezczelnie.

Aleksandra będzie oburzona! Na pewno po tym jak Krajewski upokorzył ją publicznie, nie będzie chciała mieć z nim nic wspólnego, tylko czy on odpuści?

Julka ostatecznie pożegna się z Pawłem! Co się z nią stanie?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ewa (gość)

    Pani Lipowska ! P, Zosia Kisielowa! PTyniec ksiadz Damięcki ,p.Jowita Budnik ! MARZENKA I ANDRZEJEK,!!!!!!!! Polcjanci ,i pDełaģ to aktorstwo !!! O i p.Pieczynska teź, Szymek zaczyna tracic urok, obie kobiety Roznerskiego slabe i Sienkiewicz niby mama Szymka i ta obecna ,ktorą Ciachorowski dręczy (podobne,brxydkie z niexgrabnymi nogami, Cichopeķ gra bdb lepiej niz 90% zawodowych

    12.01.2020 23:42
  • DOLACZYL DO OBASDY SERIAU KSZYSZTOF DRACZ (gość)

    MAREK SUDYM

    10.01.2020 20:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×