"M jak miłość" odcinek 1489. Marcin drugi raz oświadczy się Izie! Ślub jest tuż-tuż? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1489. odcinku serialu "M jak miłość" Marcin w obecności najbliższych ponownie oświadczy się Izie! Zakochaniu ustalą także datę ślubu. Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1489. we wtorek, 28.01.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Ślubne plany Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) zostały odłożone na bok ze względu na trudną sytuację, w jakiej znaleźli się po śmierci Artura (Tomasz Ciachorowski). Teraz jednak Chodakowski będzie w końcu chciał doprowadzić sprawę do końca!

Asia dostanie list od... Małgosi! Chce zabrać jej dzieci?!Zobacz więcej

W 1489. odcinku serialu "M jak miłość" Marcin będzie chciał poprawić humor ukochanej i zaprosi bliskich na uroczystą kolację. Poprosi również Olka (Maurycy Popiel), aby odebrał od jubilera obrączki, które wcześniej zamówił. Oprócz brata, który przyjdzie z Anetą (Ilona Janyst), zaprosi do siebie także swoją matkę i ojca.

W obecności rodziny Marcin wyzna ukochanej dozgonną miłość, padnie przed nią na kolana i jeszcze raz zapyta, czy chce zostać jego żoną. Zaskoczona Iza oczywiście powie "tak", a wtedy narzeczony pokaże jej zakupione obrączki. Narzeczeni wspólnie ustają datę ślubu i zaproszą na niego wszystkich obecnych.

Czy teraz już nic nie przeszkodzi Marcinowi i Izie w stanięciu na ślubnym kobiercu? Trzymamy za nich kciuki!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • jola (gość)

    W następnych odcinkach okaże się , że nie będzie żadnego ślubu, bo Marcin ma partnera i jest to Andrzej.

    07.01.2020 17:36
  • dela (gość)

    Marcin powinien się oświadczać sześć razy i dopiero za siódmym powinien być przyjęty, bo mówi tak nie zrozumiale , że Iza go nie mogła 6 razy zrozumieć o co mu chodzi.

    07.01.2020 17:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×