"M jak miłość" odcinek 1493. Kamil zmanipuluje Magdę! To przez nią odkryje prawdę o zabójstwie Artura? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1493. odcinku "M jak miłość" Kamil, w ramach swojego śledztwa, odwiedzi Magdę i bardzo skutecznie ją zmanipuluje! Czego się od niej dowie? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1493. we wtorek, 11.02.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Kamil (Marcin Bosak) został poproszony przez ciotkę Artura (Agata Rzeszewska) o odkrycie prawdy na temat zniknięcia Skalskiego (Tomasz Ciachorowski). Prawnik bardzo przejmie się tym zadaniem i zmieni się w detektywa z prawdziwego zdarzenia...

Olek trafi do psychiatry! W końcu poradzi sobie z traumą? Zobacz więcej

W 1493. odcinku "M jak miłość" Kamil zacznie śledztwo - najpierw zajrzy do klubu, w którym trenuje Marcin (Mikołaj Roznerski) i spróbuje się z nim zaprzyjaźnić. Nic się od niego nie dowie, ale potem odwiedzi Magdę (Anna Mucha). Zacznie ją adorować, aż w końcu uda mu się wyciągnąć od byłej żony Olka (Maurycy Popiel) całkiem sporo informacji.

- Chodzi o to, że były facet Izy, porąbany psychol, zrobił im z życia piekło… I wszyscy mamy nadzieję, że piekło go pochłonie! Facet zniknął, zapadł się pod ziemię... ale Marcin i Iza nadal umierają ze strachu. Bo ten wariat jest zakręcony tylko na jednym: żeby dorwać Izę albo Marcina – horror!
- A... jak ten napad wyglądał? Ta Iza... była wtedy sama z dziećmi, tak?
- Nie, na szczęście był z nią brat Marcina, Olek. I pewnie dlatego tamten uciekł, wystraszył się… Oby skutecznie, bo od tego czasu mają spokój!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Po rozmowie z Magdą, Kamil pojedzie równieśż nad jezioro, by spotkać się z Olewiczem (Tomasz Dedek). I tym razem będzie udawać kupca zainteresowanego domkiem Chodakowskich. Czego jeszcze się dowie?

Aleksandra otoczona przez adoratorów! Wybierze Góreckiego czy byłego męża?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×