"M jak miłość" odcinek 1493. Krajewski spróbuje przekupić Marcina! Chodakowski nie zdradzi jego oszustw? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1493. odcinku "M jak miłość" Krajewski da Marcinowi podwyżkę, myśląc, że dzięki temu ten nie odkryje jego oszustw. Chodakowski nie da się tak łatwo omamić - a nawet wręcz przeciwnie - zacznie szukać haków na szefa... Co z tego wyniknie? Sprawdź!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1493. we wtorek, 11.02.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Marcin (Mikołaj Roznerski) już od jakiegoś czasu podejrzewa, że jego szef (Grzegorz Wons) nie jest uczciwy. Spróbuje dowiedzieć się czegoś więcej, ale Krajewski zrozumie, że jego pracownik może się czegoś domyślać i postanowi działać.

Aleksandra otoczona przez adoratorów! Wybierze Góreckiego czy byłego męża?Zobacz więcej

W 1493. odcinku "M jak miłość" Krajewski da Marcinowi dużą podwyżkę. Chodakowski od razu uzna, że nie jest to prezent za dobrą pracę tylko próba uśpienia jego czujności. Dlatego Marcin postanowi dowiedzieć się prawdy, więc spotka się z Góreckim (Wojciech Wysocki), a potem zakradnie się do biura Krajewskiego pod osłoną nocy, by znaleźć interesujące go dokumenty. Niestety szef przyłapie go na gorącym uczynku!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Krajewski od razu zagrozi, że zadzwoni na policję, a Marcin ostrzeże go, że nie da się zastraszyć ani wrobić w żadne oszustwa.

- Zwalniam się w trybie natychmiastowym.
- Nie! To ja pana zwalniam. Wynocha z mojej firmy!

Czy to już koniec problemów Marcina czy spróbuje jednak pogrążyć szefa?

Olek trafi do psychiatry! W końcu poradzi sobie z traumą? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×