"M jak miłość" odcinek 1494. Lilka będzie chciała skoczyć z mostu! Mateusz ją uratuje? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1494. odcinku "M jak miłość" Lilka załamie się faktem, że jest w ciąży i postanowi popełnić samobójstwo! Stanie na krawędzi mostu... Mateusz ją uratuje? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1494. w poniedziałek, 17.02.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Lilka (Monika Mielnicka) zupełnie załamała się po gwałcie. Będzie przekonana, że zaszła w ciążę, a w 1494. odcinku "M jak miłość" w końcu pójdzie do lekarza, który to potwierdzi!

Lilka zostawi list pożegnalny! Spróbuje popełnić samobójstwo?Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Dziewczyna nie będzie potrafiła tego zaakceptować, choć Mateusz (Krystian Domagała) zapewni ją, że zaopiekuje się dzieckiem niezależnie od tego, kto jest ojcem. Nagle dziewczyna zniknie, zostawiając matce (Dorota Chotecka) list pożegnalny.

Mamo, nie gniewaj się na mnie, ale... nie dałam rady. Strasznie cię kocham. Ciebie i Kamila. Wasza Lilka - przeczyta Banachowa w liście od córki.

Tymczasem Mateusz zorientuje się, że jego dziewczyna zaginęła i zacznie jej szukać. Od jej koleżanki dowie się, że Lilka poszła w stronę wiaduktu kolejowego i znajdzie ją tam - gotową do skoku! Mostowiak od razu do niej podbiegnie i w ostatniej chwili złapie ją za ubranie i uratuje! Czy Lilka nadal będzie próbować odebrać sobie życie?

Śledztwo Kamila doprowadzi go do Olka i domku nad jeziorem! Prawda wreszcie wyjdzie na jaw?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×