"M jak miłość" odcinek 1494. Wojtek dowie się, że Asia dostała list od Małgosi! Będzie chciał wrócić do matki? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1494. odcinku "M jak miłość" Wojtek dowie się, że Asia dostała list od Małgosi... Kiedy go przeczyta, postanowi porozmawiać z macochą. Jaka będzie jego reakcja? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1494. w poniedziałek, 17.02.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Już niedługo Asia (Barbara Kurdej-Szatan) przeżyje prawdziwy szok! Dostanie list od Małgosi (Joanna Koroniewska), która zapowie, że odbierze Chodakowskiej dzieci! Asia nie będzie wiedziała jednak, że jest to sprawka żądnej zemsty Niny (Agnieszka Judycka)...

Asia dostanie list od... Małgosi! Chce zabrać jej dzieci?!Zobacz więcej

W 1494. odcinku "M jak miłość" Asia postanowi poradzić się Marysi (Małgorzata Pieczyńska). W tym celu uda się do Grabiny i pokaże jej list, który rzekomo napisała Małgosia. Rogowska od razu stwierdzi, że autorką listu nie jest wcale jej siostra!

- Małgosia ma zupełnie inny charakter pisma. Albo ktoś to napisał pod jej dyktando, w co nie wierzę, albo masz wroga, który wie, jak uderzyć, żeby cię zabolało. Znasz kogoś, kto byłby w stanie zrobić coś tak perfidnego i okrutnego?

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

To jednak nie uspokoi Asi do końca i wcale nie domyśli się, że to Nina chce jej zaszkodzić. Tymczasem niedługo później Wojtek (Feliks Matecki) znajdzie list "od matki" i go przeczyta. Jego reakcja zaskoczy Chodakowską! - Chcę, żebyś wiedziała, że niezależnie od tego, co się wydarzy, to ty jesteś moją mamą i zawsze tak będzie - wyzna jej.

Czy Asia w końcu dowie się, że to Nina napisała list?

Andrzej trafi do szpitala! To wszystko przez Ankę?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Dana (gość)

    Marysia –to nie p.Pieczynska.

    01.02.2020 07:18

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×