"M jak miłość" odcinek 1495. Jakub odszedł z policji! Kto przejmie sprawę Artura? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1495. odcinku serialu "M jak miłość" Marcin dowie się, że Jakub nie jest już policjantem! Czy znów będą przyjaciółmi? Co dalej ze śledztwem? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1495. we wtorek, 18.02.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Jakub (Krzysztof Kwiatkowski) zajmował się sprawą zaginięcia Artura (Tomasz Ciachorowski). Z tego powodu Marcin (Mikołaj Roznerski) zerwał kontakty z dawnym przyjacielem. Bał się, że może przez przypadek powiedzieć mu coś, co naprowadzi go na właściwy trop...

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Olek wyprowadzi się z mieszkania w tajemnicy przed Anetą! To zerwanie? Zobacz więcej

W 1495. odcinku serialu "M jak miłość" Chodakowski spotka swojego dawnego przyjaciela na siłowni. Dowie się, że Jakub odszedł z policji i postanowił rozkręcić własny biznes. Gdy dowie się, że Marcin jest bez pracy, od razu zaproponuje mu posadę w swoim biurze detektywistycznym!

Narzeczonemu Izy (Adriana Kalska) spadnie kamień z serca! Znów będzie mógł przyjaźnić się z Jakubem, nie obawiając się, że ten w każdej chwili może wsadzić Olka (Maurycy Popiel) za kratki. Śledztwo w sprawie zniknięcia Artura nie zostało jednak zamknięte.

Czy nowy oficer zacznie współpracować z Kamilem i dotrze do prawdy? Odpowiedzi na te pytania należy szukać w nowych odcinkach serialu "M jak miłość"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×