"M jak miłość" odcinek 1495. Jakub znów ma złamane serce! Wszystko przez pracę w policji [CO SIĘ WYDARZY]

W 1495. odcinku serialu "M jak miłość" Jakub zdradzi Marcinowi, że przeżył kolejny zawód miłosny! Czy z tego powodu porzuci pracę w policji? Sprawdź, co wydarzy się w serialu!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1495. we wtorek, 18.02.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Jakub nie ma szczęścia do miłości. Kiedyś był zakochany w Izie, ale ona wybrała Marcin, jego najlepszego przyjaciela. Nie jest to jednak jedyny zawód miłosny w jego życiu...

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Kamil nie odpuści w sprawie Artura! "Jesteśmy mu winni prawdę"Zobacz więcej

W 1495. odcinku serialu "M jak miłość" Karski spotka się z Chodakowskim na siłowni. Przyjaciele przez długi czas się nie widzieli, ponieważ Jakub był zaangażowany w śledztwo w sprawie zaginięcia Arutra, a Marcin nie chciał wydać brata. Mimo wszystko Jakub postanowi zwierzyć się koledze.

Karski poinformuje go o tym, że nie pracuje już w policji. - Nie no Jakub, nie wierzę! Oddałeś blachę? Przecież ta robota była dla ciebie całym życiem! - powie zaskoczony Marcin. Przyjaciel zdradzi, że jednym z czynników, które wpłynęły na jego decyzję, były sprawy sercowe.

Robert schowa się przed żoną w areszcie! Kisielowa i tak do dopadnie?Zobacz więcej

- Problem w tym, że tej pracy nie da się poskładać z normalnym życiem... Prędzej czy później rozwala każdy związek. Straciłem kogoś, na kim mi bardzo zależało... - wyzna były policjant. Marcin nie będzie dopytywał, o kogo chodzi, ale powie przyjacielowi, że rozumie jego decyzję.

Czy po odejściu z policji Jakub znajdzie prawdziwą miłość? Czy odnowi swoją przyjaźń z Marcinem? Odpowiedź na te pytania poznamy już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×