"M jak miłość" odcinek 1495. Kamil nie odpuści w sprawie Artura! "Jesteśmy mu winni prawdę" [CO SIĘ WYDARZY]

W 1495. odcinku serialu "M jak miłość" Kamil obieca swojej ciotce, że nie spocznie dopóki nie pozna prawdy o zaginięciu Artura! Czy Olek w końcu pęknie? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1495. we wtorek, 18.02.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Kamil (Marcin Bosak) wciąż prowadzi śledztwo w sprawie zaginięcia Artura (Tomasz Ciachorowski). Gdy okaże się, że policja nie znalazła jego ciała, jego poszukiwania utkną w martwym punkcie. Prawnik się jednak tak łatwo nie podda.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Kamil odwiedzi Olka nawet w domu! Chodakowski nie wytrzyma tego psychicznie?Zobacz więcej

W 1495. odcinku serialu "M jak miłość" Gryc spotka się ze swoją ciotką. (Agata Rzeszewska) Przyzna, że póki co nie znalazł nowych dowodów, ale w dalszym ciągu będzie robił wszystko, aby odkryć prawdę. Kobieta będzie mu bardzo wdzięczna.

- Zdaję sobie sprawę, jak bardzo Artur skrzywdził Izę i jej rodzinę… Ale to mój chrześniak, rozumiesz? - powie seniorka.
- Niezależnie od tego, co zrobił, jak postępował... jesteśmy mu winni prawdę. Ja jestem mu to winien. Obiecuję, że zrobię wszystko, żeby tę sprawę wyjaśnić do końca! - odpowie jej Kamil z pewnością w głosie.

Prawnik uzna, że musi jeszcze raz porozmawiać z Olkiem (Maurycy Popiel) i Izą (Adriana Kalska). Jeśli ich odpowiednio przyciśnie, to ktoś w końcu się wygada. Gryc musi się jednak mieć na baczności. Jego śledztwo nie podoba się Olewiczowi (Tomasz Dedek), który może okazać się bardzo niebezpieczny!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×