"M jak miłość" odcinek 1495. Pierwsza kłótnia w małżeństiwe Magdy i Andrzeja! Pójdzie o kobietę? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1495. odcinku serialu "M jak miłość" Magda i Andrzej będą mieli dosyć poważną sprzeczkę! Czy Budzyński już ogląda się za innymi kobietami? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1495. we wtorek, 18.02.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) bardzo się kochają, niedawno się pobrali i planują wspólną przyszłość. Taka sielanka nie mogła jednak trwać zbyt długo i już wkrótce pojawią się pierwsze małżeńskie spory.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Kamil nie odpuści w sprawie Artura! "Jesteśmy mu winni prawdę"Zobacz więcej

W 1495. odcinku serialu "M jak miłość" Magdzie bardzo nie spodoba się nowa kuchnia, nad której projektem czuwał Andrzej. Szybko jednak okaże się, że nie chodzi wyłącznie o estetykę i funkcjonalność, ale też o projektantkę, z którą pracował jej mąż.

-Ja nie protestowałam?! Ja nie protestowałam?! Tylko przypominam ci, że biegałeś za panią Joasią jak kot w pęcherzem! "Pani Asia to, pani Asia tamto"! - powie wzburzona Magda, a w odpowiedzi Budzyński przypomni jej o Kamilu (Marcin Bosak).

Łukasz wciąż chce odzyskać Katię! Zacznie śledzić Otara?Zobacz więcej

Świadkiem małżeńskiej kłótni będzie Werner (Jacek Kopczyński), który jak zwykle dołoży swoje trzy grosze. O widzę, że państwo Budzyńscy się kłócą! Pięknie, pięknie, a mówiłem, że małżeństwo to grób miłości - nie żenić się! - powie półżartem.

Wieczorem prawnik pojawi się u Budzyńskich z Agatą (Katarzyna Kwiatkowska), aby również ona mogła ocenić efekty pracy projektantki. Ostatecznym sędzią w sprawie kuchni będzie Maciek (Franek Przanowski). - Mama ma zawsze rację! - rzuci rozbawiony chłopak!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×