"M jak miłość" odcinek 1496. Bartek wystawi policji swojego dawnego kolegę! Narazi się na zemstę? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1496. odcinku serialu "M jak miłość" Bartka znów odwiedzi "kolega" z przestępczego półświatka. Czy Lisiecki po raz kolejny będzie miał kłopoty? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1496. w poniedziałek, 24.02.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Bartek (Arkadiusz Smoleński) ma kryminalną przeszłość, lecz zmienił się i nie chce już wracać na drogę przestępstwa. Dawni "koledzy" nie dają jednak o sobie zapomnieć i co jakiś czas pojawiają się w jego życiu.

Leszek będzie miał wypadek! Asia się nim zaopiekuje?Zobacz więcej

W 1496. odcinku serialu "M jak miłość" w warsztacie Lisieckiego pojawi się Mirek (Mariusz Ochociński), który siedział kiedyś z Bartkiem w jednej celi. Mężczyzna przyjedzie kradzionym samochodem i poprosi Bartka, aby przechował go przez jakiś czas. Ten jednak stanowczo odmówi.

Co więcej, Lisiecki od razu uda się na posterunek i opowie o całej sprawie Staszkowi (Sławomir Holland). Komendant od razu wyśle w okolice patrol Janka (Tomas Kollarik), aby namierzyć skradzione auto. Mirek zauważy jednak radiowóz i zdoła uciec!

Przestępca od razu zorientuje się, że Bartek doniósł na niego na policję! Z pewnością będzie chciał zemścić się na konfidencie. Czy Lisieckiemu i Uli grozi niebezpieczeństwo?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×