"M jak miłość" odcinek 1496. Maciej Kalicki jednak jest synem Starskiego! Jak zareaguje na to Marysia? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1496. odcinku "M jak miłość" detektyw da Wernerowi zdjęcie syna Starskiego. Gdy pokaże je Marysi, ta zdumiona dowie się, że to Maciej Kalicki! Co z tym zrobi? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1496. w poniedziałek, 24.02.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Werner (Jacek Kopczyński) wciąż szukają syna Starskiego (Radosław Krzyżowski). Do tej pory bez sukcesów, ale teraz nastąpi przełom w sprawie!

Paweł opowie Piotrkowi o swojej fascynacji Kingą! Co z tego wyniknie?Zobacz więcej

W 1496. odcinku "M jak miłość" Marysia i Artur (Robert Moskwa) będą zajęci inną sprawą - okaże się, że Maciej Kalicki (Aleksander Kaleta) popełnił kilka błędów, które zauważy aptekarz i poinformuje o tym lekarzy. Ci wezwą go na poważną rozmowę...

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Tymczasem Werner dostanie od detektywa zdjęcie syna Starskiego. Pokaże je Marysi, a ta ze zdumieniem odkryje, że jest na nich właśnie Maciej! Rogowska postanowi się z nim spotkać i zabierze go na cmentarz - na grób Łagody - by z nim porozmawiać. Co z tego wyniknie? Tego dowiemy się wkrótce!

Mateusz oświadczy się Lilce! Kiedy ślub?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×