"M jak miłość" odcinek 1496. Marysia i Basia dowiedzą się o ciąży Lilki! To one każą Mateuszowi się oświadczyć? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1496. odcinku "M jak miłość" coraz więcej osób dowie się, że Lilka jest w ciąży! Jak zareagują na to Barbara i Marysia? To one każą Mateuszowi się oświadczyć? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1496. w poniedziałek, 24.02.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Lilkę (Monika Mielnicka) i Mateusza (Krystian Domagała) czeka prawdziwa rewolucja - dziewczyna będzie w ciąży! Banachówna kompletnie się załamie, bo nie będzie wiedzieć, czy ojcem dziecka jest jej chłopak czy gwałciciel...

Lilka myśli o aborcji! Kto jest ojciem jej dziecka?Zobacz więcej

W 1496. odcinku "M jak miłość" Lilka wciąż będzie odmawiała wizyty u psychoterapeuty i dalej będzie w kiepskim stanie. W końcu o ciąży dowie się Marysia (Małgorzata Pieńkowska), bo dziewczyna jej bratanka zemdleje w przychodni. Będzie w szoku!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Tymczasem Barbara (Teresa Lipowska) także pozna prawdę, bo po prostu domyśli się, jaki problem mają młodzi. Od razu zdecyduje się poważnie porozmawiać z wnukiem, opowie o swojej historii z Lucjanem (śp. Witold Pyrkosz) i zaoferuje swoje wsparcie.

Niedługo później Mateusz, zainspirowany związkiem babci i dziadka, postanowi oświadczyć się Lilce! Czy jego rodzina pozna prawdę o gwałcie? Kto jest ojcem dziecka? Tego dowiemy się wkrótce!

Maciej Kalicki jednak jest synem Starskiego! Jak zareaguje na to Marysia? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×