"M jak miłość" odcinek 1498. Leszek będzie miał wypadek! Asia się nim zaopiekuje? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1498. odcinku serialu "M jak miłość" Asia dowie się, że Leszek miał wypadek samochodowy! Jak wpłynie to na ich relację? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1498. w poniedziałek, 2.03.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

To, co stało się z Niną (Agnieszka Judycka), bardzo poruszyło Joasię (Barbara Kurdej-Szatan), która postanowiła zakończyć swój związek z Leszkiem (Sławek Uniatowski)... Krajewski nie odpuści jednak tak łatwo. Czy ma jeszcze jakieś szanse?

Mateusz oświadczy się Lilce! Kiedy ślub?Zobacz więcej

W 1498. odcinku serialu "M jak miłość" Leszek przyjedzie do Joasi, aby porozmawiać z nią o tajemniczym liście od Małgosi. Potwierdzi, że autorką listu tak naprawdę była Nina. Atmosfera spotkania będzie jednak bardzo chłodna.

Jakiś czas potem Chodakowska zauważy, że Krajewski zostawił u niej paszport. Gdy zadzwoni do niego w tej sprawie, dowie się, że Leszek miał wypadek samochodowy! Od razu pojedzie do szpitala, aby dowiedzieć się w jakim jest stanie.

Paweł opowie Piotrkowi o swojej fascynacji Kingą! Co z tego wyniknie?Zobacz więcej

Leszek bardzo ucieszy się z wizyty Joasi. Na szczęście okaże się, że jego stan nie jest ciężki. Nieoczekiwanie Krajewski podaruje Chodakowskiej drogocenny pierścionek i poprosi, aby przyjęła go jako dobrą wróżbę na przyszłość.

Asia przyjmie prezent, ale nie będzie wiedziała, czy włożyć go na palec. Czy postanowi ponownie związać się z Krajewskim?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×