"M jak miłość" odcinek 1498. Leszek dowie się o przekrętach ojca! Jak na to zareaguje? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1498. odcinku serialu "M jak miłość" Leszek uzna, że nie może dłużej tolerować przekrętów ojca! Co zrobi młody Krajewski? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1498. w poniedziałek, 2.03.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Leszek (Sławek Uniatowski) pracuje w firmie ojca, który na daje mu zbyt wiele swobody. Robert (Grzegorz Wons) rządzi wszystkimi twardą ręką, aby nikt nie odkrył lewych interesów, które prowadzi. Czy jego syn w końcu się zbuntuje?

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Marcin pobity w nowej pracy! Iza każe mu zrezygnować?Zobacz więcej

W 1498. odcinku serialu "M jak miłość" Leszek wróci z podróży do USA. Gdy pojawi się w firmie, od razu zorientuje się, że coś jest nie tak. Postanowi porozmawiać o tym z ojcem. Oskarży go o prowadzenie nielegalnych interesów i da mu do zrozumienia, że on nie chce mieć z tym nic wspólnego.

Krajewski-senior nie okaże jednak skruchy. Ostrzeże syna, że pozwoli, by ktokolwiek zniszczył jego plany zgarnięcia wielkiej fortuny. Wściekły Leszek trzaśnie drzwiami i opuści siedzibę firmy! Chwilę potem jego auto będzie miało poważny wypadek. Na całe szczęście skończy się tylko na złamanej ręce.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×