"M jak miłość" odcinek 1499. Mateusz oświadczy się Lilce! Kiedy ślub? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1499. odcinku serialu "M jak miłość" Mateusz zachowa się jak mężczyzna i poprosi Lilkę o rękę! Czy dziewczyna zgodzi się zostać jego żoną? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1499. we wtorek, 3.03.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Ukochana Mateusza (Krystian Domagała) została zgwałcona, ale młody Mostowiak nie zostawił skrzywdzonej dziewczyny i otoczył ją troskliwą opieką. Ciężko wyobrazić sobie lepszy dowód miłości. Nic więc dziwnego, że syn Marka (Kacper Kuszewski) już wkrótce wykona kolejny krok!

Paweł opowie Piotrkowi o swojej fascynacji Kingą! Co z tego wyniknie?Zobacz więcej

Najgorsze dni już wkrótce przeminą, ale Lilka (Monika Mielnicka) będzie wciąż wstydziła się ciąży. Zacznie się nawet zastanawiać, czy w tym stanie powinna w ogóle podchodzić do matury. Wciąż nie będzie także chciała zgodzić się na wizytę u psychoterapeuty.

Z pomocą przyjdzie jednak Barbara (Teresa Lipowska), która zaprosi Mateusza na poważną rozmowę i przekona go do oświadczyn. W 1499. odcinku serialu "M jak miłość" młody Mostowiak poprosi ukochaną o rękę, wręczając jej pierścionek, który należał kiedyś do Hanki (Małgorzata Kożuchowska)!

Marzenia Wernera legną w gruzach! Agata nie urodzi jego dziecka?Zobacz więcej

Lilka początkowo nie będzie chciała przyjąć oświadczyn, ponieważ będzie się obawiać, że Mateusz robi to z litości. W końcu jednak włoży pierścionek na palec. - Będziemy razem tak szczęśliwi jak babcia Barbara i dziadek Lucjan - zapewni dziewczynę Mostowiak.

Czy miłość pozwoli zapomnieć Lilce o traumatycznych doświadczeniach? Kiedy odbędzie się ślub? Tego dowiemy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×