"M jak miłość" odcinek 1499. Przeszłość Bartka znów go dopadnie! Bandyci spalą jego warsztat! [CO SIĘ WYDARZY]

W 1499. odcinku "M jak miłość" Bartka odwiedzi jego dawny kolega, Mirek, i poprosi go o pomoc. Niestety tym samym ściągnie na siebie gniew gangsterów, którzy spalą jego warsztat! Co zrobi Ula, jak się o tym dowie? Sprawdź!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1499. we wtorek, 3.03.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Bartek (Arkadiusz Smoleński) w końcu pogodzi się z Ulą (Iga Krefft), która zapewnia go, że nie obchodzi jej jego przeszłość. Niestety wkrótce pojawią się kolejne problemy, a wszystko przez kolegę Lisieckiego, Mirka (Mariusz Ochociński)...

Paweł opowie Piotrkowi o swojej fascynacji Kingą! Co z tego wyniknie?Zobacz więcej

W 1496. odcinku "M jak miłość" Kowalik odwiedzi Bartka w jego warsztacie. Okaże się, że chce przechować u niego samochód znajomego, a Lisiecki od razu domyśli się, że jest on kradziony i się nie zgodzi. Wystraszy się jednak, że Mirek nie odpuści i poprosi komendanta (Sławomir Holland) o pomoc. Wymyśli, że jeśli w jego warsztacie będzie samochód policyjny, to bandyta się wystraszy i już tam nie wróci.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W końcu Staszek wyśle do jego warsztatu Janka (Tomas Kollarik), co rzeczywiście wystraszy Mirka, ale nie na długo. Kilka godzin później znowu pojawi się u Lisieckiego i poprosi, by ukrył go u siebie. Ten w końcu się zgodzi. Rano Mirek wyjedzie, ale w 1499. odcinku "M jak miłość" Bartek nie zazna spokoju - pod jego nieobecność ktoś podpalił mu warsztat! Kto to zrobi? Ula dowie się, że przeszłość Bartka powróciła? Tego dowiemy się wkrótce!

Leszek będzie miał wypadek! Asia się nim zaopiekuje?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×