"M jak miłość" odcinek 1499. Ula dowie się, że Bartek znów ma problemy z prawem! Jeszcze raz się rozstaną? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1499. odcinku "M jak miłość" Ula dowie się, że Bartek odnowił znajomość z Mirkiem Kowalikiem i znowu ma kłopoty. Jak na to zareaguje? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1499. we wtorek, 3.03.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Już wkrótce do warsztatu Bartka (Arkadiusz Smoleński) zawita jego dawny kolega, Mirek Kowalik (Mariusz Ochociński). Nic dobrego z tego nie wyniknie...

Przeszłość Bartka znów go dopadnie! Bandyci spalą jego warsztat!Zobacz więcej

Mirek poprosi Bartka o pomoc, ale Lisiecki od razu uzna, że wplącze się w coś nielegalnego i odmówi. Kowalik jednak się nie podda, wróci do warsztatu i Bartek w końcu zgodzi się przechować go u siebie w warsztacie. W 1499. odcinku "M jak miłość" kolega wyjedzie, a Bartek odetchnie z ulgą. Umówi się z Ulą (Iga Krefft) na romantyczną randkę, ale miłe chwile przerwie im telefon - okaże się, że ktoś podpalił warsztat Lisieckiego!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Małżeństwo od razu pojedzie na miejsce, gdzie spotkają Janka (Tomas Kollarik) i Rafała (Jakub Kucner), którzy rozpoczną swoje śledztwo. Wtedy Ula dowie się, że jej mąż znowu zadaje się z Kowalikiem i nieźle się wścieknie! - Mam już dość twoich kłamstw! - krzyknie. Będzie przerażona, że jej mąż kolejny raz wszedł w konflikt z prawem! Znowu się rozstaną?

Leszek będzie miał wypadek! Asia się nim zaopiekuje?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×