"M jak miłość" odcinek 1500. Katia oznajmi Łukaszowi, że wyjeżdża z córką do Gruzji! Wojciechowski pojedzie z nimi?! [CO SIĘ WYDARZY]

W 1500. odcinku "M jak miłość" Katia powie Łukaszowi, że wyjeżdża z córką do Gruzji i jeśli chce mieć z nią kontakt, to również musi wyjechać! To nie spodoba się Igorowi, który wpadnie na pewien pomysł, żeby do tego nie dopuścić... Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1500. w poniedziałek, 9.03.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Już wkrótce Katia (Joanna Jarmołowicz) urodzi córkę! Nie będzie jednak przy niej Łukasza (Jakub Józefowicz), o co zadba Igor (Ali Bahrudinov)...

Katia urodzi córkę! Igor zrobi wszystko, by odciąć ją od Łukasza!Zobacz więcej

W 1500. odcinku "M jak miłość" Gruzinka jednak uzna, że chce, by Łukasz zobaczył swoją córkę i rozkaże Igorowi go powiadomić. Ten w końcu zadzwoni do Wojciechowskiego i w ten sposób biologiczny ojciec również pojawi się w szpitalu. Od razu dojdzie do kłótni, bo na widok Łukasza, Gruzin wybuchnie zazdrością i niemal rzuci się na rywala z pięściami!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W końcu Łukasz odwiedzi Katię, a ta wyzna mu, że razem z córką wyjeżdżają do Gruzji. Na stałe! Jeśli Wojciechowski chce widywać Natalię (Zoja Dawicka) to również musi pojechać z nimi! Igorowi oczywiście ten pomysł się nie spodoba. Uzna, że musi się pozbyć Wojciechowskiego i uda mu się to, tylko jeśli coś mu się stanie... Co planuje Gruzin?

Lilka pozna wyniki badań DNA! Ojcem dziecka jest Mateusz czy gwałciciel?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Moniś (gość)

    Czemu Katia nie chce Łukasza

    24.02.2020 13:46
  • Moniś (gość)

    Fajny

    24.02.2020 13:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×