"M jak miłość" odcinek 1502. Gwałciciel Lilki pracuje w przychodni! Agata będzie kolejną ofiarą? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1502. odcinku serialu "M jak miłość" poznamy tożsamość gwałciciela Lilki! Okaże się, że tajemniczy mężczyzna jest bardzo blisko rodziny Mostowiaków... Czy dojdzie do kolejnej tragedii? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1502. w poniedziałek, 16.03.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Lilka (Monika Mielnicka), ukochana Mateusza (Krystian Domagała), zaszła w ciążę w wyniku gwałtu, którego dopuścił się nieznany sprawca. Mostowiak starał się odnaleźć zboczeńca, ale tez zniknął bez śladu. Czy znów zaatakuje?

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Werner i Agata jednak będą mieli dziecko? Prawnik złoży ukochanej pewną propozycję!Zobacz więcej

W 1502. odcinku serialu "M jak miłość" w przychodni w Lipnicy pojawi się Daniel (Szymon Nygard), ratownik medyczny, który współpracuje z Marysią (Małgorzata Pieńkowska) i Arturem (Robert Moskwa). Młody i przystojny mężczyzna szybko wpadnie w oko Agacie (Katarzyna Kwiatkowska).

Rogowska nie będzie miała pojęcia, że miły i sympatyczny chłopak to w rzeczywistości brutalny gwałciciel, który porwał i wykorzystał Lilkę, a także próbował zgwałcić inną dziewczynę! Gdy Banachówna pojawi się w przychodni, od razu rozpozna, że ratownik ma taki sam tatuaż jak mężczyzna, który ją skrzywdził!

Czy dziewczyna ostrzeże bliskich zanim dojdzie do kolejnej tragedii? A może z powodu wstydu postanowi milczeć, a Daniel wciąż będzie bezkarny? Dowiemy się już niedługo!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×