"M jak miłość" odcinek 1504. Agata rzuci Wernera! Prawnik i tak ją odzyska? [CO SIĘ WYDARZY]

Już niedługo Agata rzuci Wernera, ale prawnik się nie podda! W 1504. odcinku "M jak miłość" wyzna jej miłość i będzie błagał o przebaczenie! Rogowska mu wybaczy? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1504. w poniedziałek, 23.03.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Wkrótce Werner (Jacek Kopczyński) zniszczy swoją relację z Agatą (Katarzyna Kwiatkowska), bo zaproponuje jej wynajęcie surogatki, skoro sama nie może mieć dzieci. W odpowiedzi na to lekarka z nim zerwie!

Ślub Izy i Marcina! Zobacz piękne zdjęcia z uroczystości w Grabinie! Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W 1504. odcinku "M jak miłość" Adam zwierzy się Budzyńskiemu (Krystian WIeczorek), że nie zamierza się poddawać i będzie walczył o Agatę. W tym celu zjawi się w przychodni w Lipnicy z bukietem kwiatów. Przeprosi Rogowską za głupi pomysł z surogatką, a nawet padnie na kolana i wyzna jej miłość! W dodatku zaproponuje jej wspólny wyjazd w tropiki.

Agata będzie zachwycona, bo właśnie na takie deklaracje czekała. Tylko czy przyjmie prawnika z powrotem?

Małżeństwo Lisieckich uratowane! Ula ponownie włoży mężowi obrączkęZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Waldi (gość)

    Zawsze mnie śmieszyła Postać Wernera Który nie umie po prostu postępować z kobietami i niszczy każdy swój związek dlatego że np. Teraz chcę być ojcem a Agata szczerze mu przecież powiedziała o tym że nie może mieć dzieci i że albo Adam to akceptuję albo muszą się rozejść i przecież Adam zaakceptował to że nie będzie mógł mieć z Agatą dzieci i się na to zgodził a teraz opowiada takie bzdury. Mam jednak nadzieje że po tym jak przeprosił Agatę ona go przyjmie z powrotem i ta miłość zmieni Adama i jego sposób patrzenia na świat.

    11.03.2020 09:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×