"M jak miłość" odcinek 1504. Asia zbliży się do Michała! Wyjedzie z nim z Warszawy?! [CO SIĘ WYDARZY]

W 1504. odcinku "M jak miłość" Asia zbliży się do Michała podczas kolejnych trudnych chwil. Ten niespodziewanie zaproponuje jej wyjazd nad morze i wspólny biznes! To żart czy poważna propozycja? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1504. w poniedziałek, 23.03.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Asia (Barbra Kurdej-Szatan) wciąż nie może zapomnieć o Leszku (Sławomir Uniatowski), choć ta relacja sprawia jej wiele bólu. Z kolei jej bliscy zdecydowanie bardziej wolą Michała (Paweł Deląg). Czy Chodakowska również zrozumie, że jest dla niej lepszy?

Wesele Izy i Marcina zniszczone! Olek zostanie aresztowany za zabójstwo Artura!Zobacz więcej

W 1504. odcinku "M jak miłość" Asię czeka czarna seria. Zwierzy się Michałowi, że jej firma ma problemy, a jeszcze tego samego dnia zostanie zwolniona! Ostrowski od razu postanowi jej pomóc i zadzwoni do znajomego prawnika, ale nic już nie da się zrobić. W tej sytuacji pisarz postanowi poprawić przyjaciółce humor - zabierze ją do kina, a potem zaprosi na wspólne gotowanie.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Wtedy Michał wpadnie na pewien szalony pomysł - zaproponuje Asi, żeby wyjechali razem nad morze i założyli tam knajpkę! Ich humory zepsuje Nina (Agnieszka Judycka), która w tym samym odcinku zdemoluje mieszkanie Chodakowskiej, o czym ta od razu poinformuje Leszka. Oczywiście będzie mogła liczyć na wsparcie Michała, co nie umknie uwadze Krajewskiego...

Nagle Asia zrozumie, że zdecydowanie bliżej jest jej do Ostrowskiego! Będą razem?

Kinga i Piotrek odkryją, że Nadia bije ich dzieci! Zostanie zwolniona?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×