"M jak miłość" odcinek 1505. Kamil pojawi się na ślubie Marcina i Izy! Będzie szpiegował Olka? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1505. odcinku serialu "M jak miłość" Kamil przyjedzie do Grabiny, aby szpiegować gości, którzy pojawią się na weselu Marcina i Izy... Jakie dowodu uda mu się zdobyć? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1505. we wtorek, 24.03.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Wydawało się, że Olkowi (Maurycy Popiel) i jego bliskim udało się zbić policję z właściwego tropu w sprawie zaginięcia Artura (Tomasz Ciachorowski). Wszystko zmieniło się jednak, gdy do gry włączył się Kamil (Marcin Bosak), który za wszelką cenę chce dowiedzieć się, co stało się jego kuzynem!

Aneta załamie się po aresztowaniu Olka! Zrobi wszystko, aby wyciągnąć go z więzienia?Zobacz więcej

W 1505. odcinku serialu "M jak miłość" okaże się, że Gryc nie zamiesza uszanować nawet ślubu Marcina (Mikołaj Roznerski) i Izy (Adriana Kalska)! Przyjedzie pod kościół i z bezpiecznej odległości sfotografuje wszystkich gości, którzy pojawią się na uroczystości. Zaraz potem się oddali. Kilka godzin później wesele Chodakowskich zostanie przerwana przez pojawienie się policjantów, którzy przyjdą aresztować Olka.

Czy to Kamil wydał Chodakowskiego policji? Jakie dowody udało mu się zgromadzić? Odpowiedzi na te pytania należy szukać w nowych odcinkach "M jak miłość"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Kazek (gość)

    A widzieliście, że w ostatnim odcinku używali podsłuchów jakie można kupić faktycznie. Sklep Spy Shop ma takie w ofercie.

    16.06.2020 23:38
  • Marcn (gość)

    Maiwa Marcn ☺ Ok Majoa 21 35 20 35 Chodnikami

    21.03.2020 15:00

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×