"M jak miłość" odcinek 1505. Małżeństwo Lisieckich uratowane! Ula ponownie włoży mężowi obrączkę [CO SIĘ WYDARZY]

W 1505. odcinku serialu "M jak miłość" na palcu Bartka ponownie pojawi się obrączka. Czy to już koniec małżeńskiego kryzysu? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1505. we wtorek, 24.03.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Już wkrótce bohaterowie serialu "M jak miłość" będą żyli ślubem Marcina (Mikołaj Roznerski) i Izy (Adriana Kalska)! Nie jest to jednak jedyna para, której losy wejdą na zupełnie nowe tory.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Ślub Izy i Marcina! Zobacz piękne zdjęcia z uroczystości w Grabinie! Zobacz więcej

W 1505. odcinku serialu "M jak miłość" Bartek (Arkadiusz Smoleński) wciąż będzie przeżywał to, że przez swoją kryminalną przeszłość znów sprowadził niebezpieczeństwo na swoich bliskich. Nie będzie chciał fundować żonie "życia na bombie". Ula (Iga Krefft) nie będzie jednak miała żadnych wątpliwości.

Zbliży się do Bartka i odda mu obrączkę. Będzie to ta obrączka, którą Lisiecki zostawił w siedlisku, gdy uznał, że jego małżeństwo nie ma już większego sensu. Brat Andrzejka (Tomasz Oświeciński) nie będzie mógł opanować wzruszenia i z radością włoży ją sobie z powrotem na palec.

W ten symboliczny sposób małżonkowie ponownie przypieczętują swój związek, a później udadzą się na powtórkę... nocy poślubnej. Czy teraz będą już szczęśliwi?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×