"M jak miłość" odcinek 1505. Robert znów zacznie prowadzić szemrane interesy! Kisielowa będzie wściekła [CO SIĘ WYDARZY]

W 1505. odcinku serialu "M jak miłość" Robert wraz z Leonem zacznie handlować kosmetykami. Ich "złoty interes" okaże się jednak totalną klapą. Czy Żak znów narazi się żonie? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1505. we wtorek, 24.03.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Małżeństwo Zofii (Małgorzata Rożniatowska) i Roberta (Krzysztof Tyniec) ma burzliwy przebieg od pierwszego dnia! Żak co chwilę wpada na jakiś dziwny pomysł, a wybuchowy charakter Kisielowej też daje o sobie znać. W tej materii nic raczej się nie zmieni!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Ślub Izy i Marcina! Zobacz piękne zdjęcia z uroczystości w Grabinie! Zobacz więcej

W 1505. odcinku serialu "M jak miłość" grabarz Leon (Dariusz Toczek) zaproponuje Robertowi wspólny biznes - sprzedaż kosmetyków. Jeden z nich ma dostarczyć towar, a drugi zająć się dystrybucją wśród członkiń... kościelnego chóru, na którego czele stoi pani sołtys.

    • Zafundujcie sobie odrobinę luksusu...* - zaczną przekonywać klientki. Niestety, szybko okaże się, że sprzedawany przez nich towar jest przeterminowany. Leon otrzymał go bowiem od swojego kuzyna, którego hurtownia splajtowała, a on musiał szybko pozbyć się starego towaru.

O kolejnej wpadce Roberta szybko dowie się Kisielowa, a to może oznaczać tylko jedno - wielkie kłopoty! Seniorka zarzuci mu, że oszukując swoje klientki, zachowuje się w sposób, który nie przystoi mężowi pani sołtys. Zagrozi mu rozwodem i wyprowadzką do Mostowiaków! Czy Żak po raz kolejny zdoła wybłagać przebaczenie?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×