"M jak miłość" odcinek 1505. Wesele Izy i Marcina zniszczone! Olek zostanie aresztowany za zabójstwo Artura! [CO SIĘ WYDARZY]

W 1505. odcinku "M jak miłość" odbędzie się ślub i wesele Izy i Marcina. Niestety ich piękne chwile zostaną zniszczone przez pojawienie się policji i aresztowanie Olka! Chodakowski pójdzie siedzieć za zabójstwo? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1505. we wtorek, 24.03.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Chodakowscy przechodzili ostatnio bardzo trudne chwile związane z zabójstwem Artura (Tomasz Ciachorowski) przez Olka (Maurycy Popiel). Mimo to postanowili żyć dalej, więc Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) zaczęli przygotowania do ślubu, który zobaczymy już w 1505. odcinku "M jak miłość"!

Lilka pozna wyniki badań DNA! Ojcem dziecka jest Mateusz czy gwałciciel?Zobacz więcej

Z samego rana Marcin zrobi Izie śniadanie do łóżka i wspólnie zgodzą się, ze będzie to wspaniały dzień. - Nareszcie się udało... Czasem już nie wierzyłam w ten ślub - stwierdzi Lewińska. W tym samym czasie Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński) będą przygotowywać siedlisko do uroczystości, a goście zaczną zjeżdżać się do Grabiny. Ślub będzie piękny i pełen wzruszeń i Iza zostanie wreszcie żoną Marcina!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Niestety później nie będzie już tak pięknie. Olek dowie się od Olewicza (Tomasz Dedek). że ten rozmawiał z Kamilem po pijaku i chyba zdradził mu sekret Chodakowskiego! Nagle na weselu pojawi się policja, by aresztować Olka za zabójstwo Artura! Aneta (Ilona Janyst) od razu poradzi ukochanemu, by uciekał, ale on odda się w ręce wymiaru sprawiedliwości.

Iza i Marcin będą załamani! Natychmiast zmienią swoje plany dotyczące podróży poślubnej i zostaną w mieście, by wspierać Olka. Co z nim będzie? Pójdzie siedzieć?

Dariusz Toczek dołącza do "M jak miłość"! Kogo zagra gwiazda serialu "W rytmie serca"?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Lidia (gość)

    Nie powinien ponieść karę za tego mordercę Artura, inaczej ile by jeszcze ten psychopata ludzi okaleczył psychicznie, nie powinno to się wydać, OLEK nie udzielił mu pomocy jak ten się wykrwiawial i jako lekarz czuł się z tym źle, nie potrzebnie go zakopywał, jakby go zostawił byłoby lepiej, już mogli by raz pokazać że taka sprawa nie została wyjaśniona i dobrze.

    03.03.2020 17:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×