"M jak miłość" odcinek 1506. Iza i Marcin też trafią do więzienia?! Jakub nie będzie miał dla nich dobrych wieści... [CO SIĘ WYDARZY]

W 1506. odcinku "M jak miłość" Iza i Marcin poproszą Jakuba o pomoc w sprawie Olka. Niestety okaże się, że nie wygląda to dobrze, a poza tym oni sami mogą mieć duże kłopoty przez ukrywanie zbrodni! Co zrobią? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1506. w poniedziałek, 30.03.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Już niedługo Olek (Maurycy Popiel) zostanie aresztowany! Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) będą załamani i będą czuć się winni. Czy znajdą sposób, by pomóc Chodakowskiemu?

Aneta będzie namawiała Olka do ucieczki przed policją! Posłucha jej?Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W 1506. odcinku "M jak miłość" małżeństwo zdecyduje się poprosić o pomoc Jakuba (Krzysztofa Kwiatkowskiego). On od razu postanowi uruchomić swoje stare kontakty w policji i czegoś się dowiedzieć. Niedługo później zadzwoni do Marcina i poinformuje go, że za wszystkim stoi Kamil (Marcin Bosak), który wskazał policji miejsce, w którym ma znajdować się ciało Artura (Tomasz Ciachorowski).

Karski domyśli się także, że Iza i Marcin wiedzieli o wszystkim i ich ostrzeże. Powie im, że jeśli prokurator odkryje, że znali prawdę i ukrywali zbrodnię, oni również mogą trafić do więzienia!

Czy Iza i Marcin również poniosą konsekwencje?

Magda dowie się, że Olek został aresztowany przez Kamila! Nie będzie chciała go znać?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ULA BIEDIE SASIADA SADYSTA (gość)

    IZA I MARCIN

    26.03.2020 23:06

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×