"M jak miłość" odcinek 1507. Asia zacznie pracować dla Michała? Pisarz złoży jej kuszącą propozycję [CO SIĘ WYDARZY]

W 1507. odcinku serialu "M jak miłość" Asia dostanie od Michała ciekawą propozycję pracy. Czy zdecyduje się ją przyjąć? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1507. we wtorek, 31.03.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Już niedługo Asia (Barbara Kurdej-Szatan) straci pracę i będzie musiała szybko znaleźć jakieś nowe zatrudnienie. Na całe szczęście będzie mogła liczyć na wsparcie przyjaciół, którzy podadzą jej pomocą dłoń.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Leszek pozbędzie się Niny?! Chce ją wywieźć za granicęZobacz więcej

W 1507. odcinku serialu "M jak miłość" Michał (Paweł Deląg) powie Chodakowskiej, że mogłaby pracować dla wydawnictwa, z którym współpracuje. - Nienawidzę robić dokumentacji... Ale chyba wiem, jak się z tego wykaraskać! Może ty zechciałabyś mi pomóc? Wydawnictwo przeznaczyło na ten projekt całkiem przyzwoity budżet... Jakoś się dogadamy! - zagada do przyjaciółki.

Początkowo Joasi wcale nie spodoba się ten pomysł, lecz Michał nie da się tak łatwo spławić. W końcu jego argumenty zaczną docierać do matki Wojtka (Feliks Matecki).

- Nie chcę naciskać, ale lepszej oferty nikt ci nie złoży... Praca ciekawa, inspirująca... I wszystkie twoje warunki byłyby spełnione! Bo i kontakt z ludźmi, godziny pracy elastyczne i sama byłabyś sobie szefem… - zacznie wyliczać zalety nowej pracy Michał.
- Nie ty?! - zapyta przytomnie Asia.
- O nie, najwyżej... zleceniodawcą! Szefów nikt nie lubi…
- Ale kusisz…

Czy Chodakowska zdecyduje się pracować dla Michała? A może znajdzie inną pracę? Ciekawą propozycję będzie miała dla niej również Kinga (Katarzyna Cichopek).

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×