"M jak miłość" odcinek 1507. Kinga i Piotrek odkryją, że Nadia bije ich dzieci! Zostanie zwolniona? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1507. odcinku "M jak miłość" Kinga odkryje siniaka u jednej z bliźniaczek. Razem z Piotrkiem postanowią założyć kamerkę w pokoju i tak odkryją, że Nadia jest agresywna! Zostanie zwolniona? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1507. we wtorek, 31.03.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Kinga (Katarzyna Cichopek-Hakiel) zatrudniła Nadię (Aleksandra Chapko), bo sama nie radziła sobie z opieką nad czwórką dzieci i pracą. Do tej pory była zadowolona z jej pracy, ale teraz zdarzy się coś niespodziewanego...

Paweł nie chce nowej miłości? Uzna, że nie będzie szukał na siłę! Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W 1507. odcinku "M jak miłość" Kinga zauważy, że Emilka (Julka Kempka) ma na ciele siniaka. Od razu powie o tym Piotrkowi (Marcin Mroczek), a ten uzna, że Nadia może mieć coś z tym wspólnego. Postanowi zainstalować kamerkę w pokoju, by ją sprawdzić.

Na filmie Zduńscy zobaczą, jak niania, po rozmowie z siostrą (Alicja Chapko), wybucha wściekłością, i to w obecności dzieci! Kinga i Piotrek od razu się z nią skonfrontują. Ta zacznie się tłumaczyć i przy okazji okaże się, że ich okłamała. Dla Zduńskich decyzja będzie prosta - zwolnią Nadię w trybie natychmiastowym! Jak teraz poradzą sobie z opieką nad dziećmi?

Wesele Izy i Marcina zniszczone! Olek zostanie aresztowany za zabójstwo Artura!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×