"M jak miłość" odcinek 1507. Leszek pozbędzie się Niny?! Chce ją wywieźć za granicę [CO SIĘ WYDARZY]

W 1507. odcinku serialu "M jak miłość" Leszek zapewni Joasię, że Nina już wkrótce definitywnie zniknie z jej życia! Co się z nią stanie? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1507. we wtorek, 31.03.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Nina (Agnieszka Judycka) wciąż nie chce zniknąć z życia Joasi (Barbara Kurdej-Szatan), którą obwinia o wszystkie swoje życiowe niepowodzenia... Czy Chodakowska kiedykolwiek się jej pozbędzie?

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Piotrek znów zostawi Kingę samą?! Musi jechać do USAZobacz więcej

W 1507. odcinku serialu "M jak miłość" Joasia zdradzi Michałowi (Paweł Deląg), że Nina wciąż dręczy ją telefonami i SMSami. Pisarz postanowi zainterweniować i od razu skontaktuje się z Leszkiem (Sławomir Uniatowski) i zażąda, aby ten raz na zawsze rozwiązał ten problem!

Gdy Krajewski dotrze na miejsce, znów pokłóci się z Michałem. Joasia będzie miała już dość ciągłych awantur... W końcu jednak Leszek zaproponuje pewne rozwiązanie. Zapewni Chodakowską, że już wkrótce Nina raz na zawsze zniknie z jej życia, ponieważ ma wyjechać do USA.

Krajewski zapewni Joasię, że osobiście dopilnuje tego, aby jego była narzeczona wsiadła do samolotu za ocean. Czy to już koniec problemów? Zobaczymy!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×