"M jak miłość" odcinek 1507. Nauczyciel Lenki nie podda się i zacznie coraz bardziej podrywać Kingę! Co ona na to? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1507. odcinku "M jak miłość" Kinga zauważy, że wychowawca Lenki, Kordian, coraz bardziej się nią interesuje! Co gorsza, Zduńska nie będzie potrafiła mu odmówić! Czy postawi jasne granice? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1507. we wtorek, 31.03.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Kinga (Katarzyna Cichopek-Hakiel) niedawno poznała wychowawcę Lenki (Marysia Głowacka) i zgodziła mu się pomóc, jadąc na szkolną wycieczkę. Tylko czy Kordian (Marek Braun) chce czegoś więcej?

Aneta jest w ciąży?! Kryńska okłamie policję, aby dostać się do OlkaZobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W 1507. odcinku "M jak miłość" Kinga zrozumie, że wpadła mu w oko! Niestety nie będzie potrafiła mu odmówić, i ulegnie mu, gdy ten poprosi ją, by pomogła mu, tym razem w organizacji koncertu charytatywnego.

W końcu Kinga zrozumie, że dała mu się omotać i musi nauczycielowi postawić jasne granice. Dlatego na następne spotkanie przyjdzie z obstawą - Magda (Anna Mucha) i Anka (Weronika Rosati) wybiorą się do bistro razem z nią. Czy Kordian zrozumie, że nie ma u niej szans i odpuści?

Wesele Izy i Marcina zniszczone! Olek zostanie aresztowany za zabójstwo Artura!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×