"M jak miłość" odcinek 1507. Policja z pomocą Kamila wznowi poszukiwania ciała Artura! Znajdą dowody przeciwko Olkowi? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1507. odcinku "M jak miłość" policja znowu zacznie szukać ciała Artura, tym razem z pomocą Kamila. Czy znajdą dowody świadczące przeciwko Olkowi? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1507. we wtorek, 31.03.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

W kolejnych odcinkach "M jak miłość" zabójstwo Artura (Tomasz Ciachorowski) wyjdzie w końcu na jaw i Olek (Maurycy Popiel) zostanie aresztowany. Czy policja znajdzie dowody na jego winę?

Kamil znowu będzie z Anką! Będą razem knuć przeciwko Olkowi?Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W 1507. odcinku "M jak miłość" Kamil (Marcin Bosak), który doniósł na Chodakowskiego dzięki informacjom od Olewicza (Tomasz Dedek), nadal będzie pomagał policji odkryć prawdę. Wskaże im miejsce, gdzie miał zostać zakopany Artur, więc funkcjonariusze natychmiast udadzą się tam, by szukać ciała i jakichkolwiek innych dowodów świadczących przeciwko Olkowi.

Nie znajdą jednak tego, czego szukali. Nie będą zdawali sobie sprawy z faktu, że Olewicz nieco wcześniej postanowił utrudnić im szukanie i przeniósł ciało w inne miejsce. Policjanci zabezpieczą jednak jakieś ślady, które poddadzą badaniom na DNA... Czy to pozwoli postawić Olkowi zarzuty? Tego dowiemy się wkrótce!

Kinga i Piotrek odkryją, że Nadia bije ich dzieci! Zostanie zwolniona?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • diana (gość)

    SWietny serial! Rosatti super nowy watek,

    31.03.2020 23:23
  • Grzegorz (gość)

    Ten serial zaczyna schodzić na psy Jak jest super to muszą coś spieszyć Oglądałem wszystkie odcinki a teraz jak do obsady dołączyli tak beznadziejni aktorzy jak Bosak i Rosatti już przestaje mi się podobać i nie mam ochoty oglądać jak wcześniej

    15.03.2020 09:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×