"M jak miłość" odcinek 1508. Sonia i Janek zamieszkają razem! Kto zakłóci ich szczęście? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1508. odcinku serialu "M jak miłość" Janek zdoła przekonać Sonię do wspólnego mieszkania! Czy teraz ich miłość naprawdę rozkwitnie? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1508. w poniedziałek, 6.04.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Sonia (Barbara Wypych) i Janek (Tomas Kollarik) znów są razem, lecz policjantka cały czas obawia się, że jej partner nie będzie stały w swoich uczuciach... Czy Morawski zdoła jej udowodnić swoją miłość?

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Gwałciciel znowu zaatakuje Lilkę! Dziewczyna straci dziecko?!Zobacz więcej

W 1508. odcinku serialu "M jak miłość" Janek będzie chciał pokazać Soni, że traktuje ich związek bardzo poważnie. Spróbuje ją przekonać, aby się do niego wprowadziła. Policjantka będzie miała pewne opory, ale ostatecznie zgodzi się na propozycję kolegi z patrolu.

Zakochani nie będą jednak mogli się sobą nacieszyć, ponieważ Sonia wciąż będzie na celowniku Leona (Dariusz Toczek)... Grabarz podrzuci do leśniczówki doniczkę z chryzantemami, a także przyniesie mapę, na której policjantka miałaby zaznaczyć miejsca, które chciałaby z nim zobaczyć.

Czy Sonia zdoła uwolnić się od natrętnego adoratora? A może konieczna będzie "stanowcza" interwencja Janka? Czas pokaże!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Jaki dziadek taki wnuczek (gość)

    Ja myślę że Mateusz ożeni z Lilką i zaadoptuje dziecko. Historia lubi się powtarzać bo jego dziadek ŚP. Lucjan też przygarną Barbarę będącą w ciąży.

    16.03.2020 16:38

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×